Nowy rok numerologiczny 2023 – we wrześniu rozpocznie się 7 rok astrologiczny

kobieta siedząca na szczycie góry patrząca na zielone góry i doliny

Wraz z Nowiem w Wadze, 25 września 2022 roku wejdziemy w 7 rok numerologiczny. Jest to dla nas rozpoczęcie nowego rozdziału. Przechodzimy z ubiegłorocznej szóstki, której motywem przewodnim były miłość, rodzina i dom, do numerologicznej siódemki. Tym razem nadchodzi czas na rozwój duchowy, głębokie przemyślenia i łączenie się ze swoim wnętrzem.

   

W numerologii nowy rok rozpoczyna się wraz z wrześniowym nowiem. Tym razem będzie to Nów w Wadze, który wydarzy się 25 września i rozpocznie siódmy rok astrologiczny. W ostatnim roku tematem przewodnim były dom i rodzina, o czym pisałam w zeszłorocznym artykule. Teraz przenosimy uwagę do naszego wnętrza.

Tematy przewodnie 7. roku numerologicznego

Rozwój osobisty

W numerologii siódemka wskazuje na atmosferę prywatności, wycofania i spokoju. A wszystko po to, aby zgłębić odpowiedzi na pytania, które się w nas pojawiają. To czas na to, aby wyciszyć zewnętrzny hałas i posłuchać, co ma do powiedzenia nasze wnętrze. Co jeszcze trzeba uleczyć, czy podoba nam się miejsce, w którym jesteśmy i w jakim kierunku chcemy się dalej udać. Będzie nam towarzyszył ten nieprzerwany strumień pytań o siebie i o życie służący odnalezieniu swojej prawdy i spełnienia.

Kierunek życiowy

Jakie znaczenie pragniesz nadać swojemu życiu? To pytanie będzie motywem przewodnim tego roku. Siódemka domaga się sensu życia i kierunku, w którym może zmierzać. Jeśli go nie mamy i dryfujemy, możemy czuć się sfrustrowani brakiem odpowiedzi i poczuciem zawieszenia. Dlatego ten rok daje nam okazję, by przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Zobaczyć, co nie działa, co możemy zmienić lub naprawić. Być może coś działało przez długi czas, ale już nie przynosi nam szczęścia. Trzeba to zaakceptować i wyruszyć ku nowemu. Ten rok pomoże nam wytyczyć kurs na następne lata i pokaże jak wspaniałe może być życie, kiedy zaczniemy podejmować lepsze decyzje i otworzymy się na nowe.

Dodatkowo, jeśli od długiego czasu o czymś marzymy, ale nadal nie widzimy owoców lub nie pozwalamy sobie na spełnienie tego marzenia, ten rok może zwiększyć wywołaną z tego powodu frustrację. Ale tylko po to, aby w konsekwencji dać nam szansę na znalezienie właściwej drogi ku tym marzeniom i pokonaniu wszelkich blokad.

Słuchanie wewnętrznego głosu

Kolejnym powiązanym aspektem będzie nauka słuchania głosu serca, naszej intuicji. Bardzo trudno jest podążać za głosem serca, kiedy na każdym kroku słyszymy podpowiedzi logicznego umysłu. Natomiast intuicja nigdy nie zawodzi i wskazuje najlepszą dla nas drogę. Ten nowy rok numerologiczny to czas, aby nauczyć się ufać sobie.

   

Indywidualna ścieżka

Ten rok zachęca nas byśmy w pełni skupili się na sobie. Podążanie za tym, co popularne i znane przestanie być satysfakcjonujące. Zapragniemy wyłamać się starym schematom i zasadom, tym samym pisząc dla siebie nową historię. Jest to fantastyczny czas na to, aby nauczyć się być w pełni sobą i stąpać swoją własną, wyjątkową ścieżką bez poczucia winy czy wstydu.

Zwolnienie tempa

Siódemka nie zachęca nas do wytężonej pracy, ale bardziej introspekcji. Jest to czas na głębsze przemyślenia, jeśli już to planowanie i budowanie fundamentów na przyszłe lata. Nie należy podejmować pochopnych decyzji, ani śpieszyć się z podejmowaniem działania. Na wszystko przyjdzie pora. Działajmy dopiero, kiedy będziemy czuli się gotowi. To, co jest nam przeznaczone, nie ominie nas. To spowolnienie tempa może być frustrujące, ale jest nam potrzebne, aby uzyskać ważne dla nas odpowiedzi.

Uleczenie starych ran

Ten nowy rok numerologiczny może być dużym wyzwaniem, ponieważ będzie skierowany ku uleczeniu starych ran. A wszystko po to, byśmy mogli ruszyć naprzód bez zbędnego bagażu. Doświadczając całej gamy emocji, nie spychaj ich na bok i nie udawaj, że ich nie ma. Spójrz im twarzą w twarz, zaakceptuj i pozwól odejść. Przyjrzyj się temu, co nadal boli i pracuj nad uzdrowieniem. Nie bój się też prosić o pomoc.

Duchowość i wyższy cel

W związku z tym, że cały ten rok mówi o refleksji, równocześnie będziemy wzrastać duchowo. Poprzez medytację, jogę, modlitwę, rozmowę ze sobą czy wiele innych praktyk, będziemy krok po kroku poznawać nasz wyższy cel. Jest to także dobry czas, aby nauczyć się podstaw manifestowania rzeczywistości albo pogłebić swoją wiedzę na ten temat, aby umieć w przyszłości z większą łatwością spełniać swoje marzenia.

Pamiętaj także, że 7 rok numerologiczny to temat przewodni wspólny dla wszystkich. Natomiast każdy z nas posiada także swój rok osobisty, dlatego w konkretnym roku mogą być ważne dodatkowe motywy. Aby sprawdzić swój rok osobisty i co on oznacza zajrzyj tutaj: Rok osobisty – sprawdź, w którym roku numerologicznym się znajdujesz.

Przeczytaj także: Numerologia: którą liczbą jesteś i co mówi ona o Twoim przeznaczeniu?

plannery-plan-with-justine
 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *