O mnie

projektowniażycia

Witam Was bardzo serdecznie na blogu Projektownia Życia. Bardzo się cieszę, że tu jesteście, bo znaczy to, że chcecie zmienić swoje życie na lepsze. Sama przez długie lata szukałam właściwej drogi do stałego szczęścia i spełnienia, a teraz kiedy ją odnalazłam, pragnę dzielić się wiedzą z każdym, kto wyrazi na to ochotę. 

Jeśli tutaj trafiliście to na pewno nie przez przypadek. Jest to znak, że nadszedł czas na rozpoczęcie świadomej podróży przez życie. Mam nadzieję, że dzięki wiedzy, którą tutaj zdobędziecie, zawsze będziecie promienieli radością i dzielili się nią dalej z innymi.

Kilka słów o mnie

Mam na imię Justyna. Kocham pisać, czytać inspirujące książki, rysować, spacerować, projektować wnętrza, słuchać podcastów, ćwiczyć jogę, inspirować innych i inspirować siebie. Uwielbiam dobre jedzenie, orientalną muzykę, musicale, jogę i medytację. Poranki są dla mnie święte – mam wtedy czas dla siebie, żeby duchowo przygotować się do dnia i po prostu się cieszyć (o tym wszystkim będzie na blogu, żebyś również mogła stworzyć swój idealny poranek!). Pisząc o tym wszystkim uśmiecham się od ucha do ucha, bo to taki dar żyć i móc robić to wszystko, co sprawia radość. Na tym świecie jest coś dla każdego i nawet więcej niż myślimy.

Mój cel

Kiedy skończyłam studia i rozpoczęłam pracę, wierzyłam, że moje życie toczy się odpowiednim rytmem, ale nie wiedziałam skąd biorą się dni, w które w kółko powtarzam, że życie jest bez sensu. Nie wiedziałam dlaczego czasami zalewam się łzami. Każdy dzień zlewał się w jedno i nie wiedziałam dokąd idę. Brałam na siebie mnóstwo zadań, żeby zapełnić pustkę, ale przychodziły dni, kiedy czułam się przytłoczona i ta pustka wracała. Przez te wszystkie lata czułam, że muszę coś zrobić, żeby to zmienić. Wiedziałam, że potrzebuję odnaleźć sens życia. Wiedziałam, że możliwe jest ciągłe szczęście, tylko nie wiedziałam jak je zdobyć.

Teraz czuję się spełniona i spokojna. Budzę się z uśmiechem na ustach i każdego ranka dziękuję w myślach za życie, za zdrowie, za miłość, za możliwości. Wierzę w najlepsze i czuję ekscytację na myśl o wszystkich cudach, które mogą się wydarzyć w moim życiu. Kiedy przychodzą trudności, już wiem jak sobie z nimi radzić i co oznaczają. Kiedy to wszystko odkryłam, postanowiłam podzielić się tym na blogu, mając nadzieję, że chociaż jedna osoba z tego skorzysta i zbuduje przepiękne życie.

Przesyłam dużo pozytywnej energii,
Justyna

Aby się ze mną skontaktować proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego https://projektowniazycia.pl/kontakt/ lub bezpośrednią wiadomość na adres mailowy: justyna@projektowniazycia.pl