Nowy rok numerologiczny – we wrześniu 2021 roku rozpoczął się 6 rok astrologiczny. Co to oznacza?

neon-love-rok-numerologiczny-6

7 września 2021 roku po Nowiu w Pannie weszliśmy w 6 rok numerologiczny. Otworzyło to dla nas nowy rozdział, który będzie się kręcił wokół tematu miłości. Szóstka w numerologii dotyczy związków, rodziny, uzdrawiania, domu i domowej atmosfery. Po ostatnich latach zmian i niepewności przyszedł czas, by zbudować swoją bezpieczną przystań i solidne fundamenty naszego życia marzeń.

Tematy przewodnie roku astrologicznego 6

Miłość

W tym roku najważniejsze jest wszystko, co dotyczy miłości. Jest to czas, by nauczyć się prawdziwego, szczerego i bezinteresownego uczucia. Musimy umieć kochać siebie, kochać innych, kochać życie i odróżniać miłość od kontroli, miłość od strachu, miłość od poczucia winy, miłość od nienawiści, miłość od zauroczenia. 

Budowanie fundamentów

Astrologiczny rok numer 6 to czas na zbudowanie fundamentów naszego wymarzonego życia. W tym roku powinniśmy zbudować sobie poczucie bezpieczeństwa i naszego miejsca w świecie. Podczas budowania swoich fundamentów nie możemy brać odpowiedzialności za życie innych. Możemy oferować pomoc, ale koniec końców to na nich spoczywa odpowiedzialność i o tym musimy pamiętać, by stworzyć zdrowe granice. Lepiej jest pomóc im odnaleźć własną siłę niż robić wszystko za nich.

   

Nowe możliwości

Rok z energią 6 to czas nowych możliwości. Nowe domy są kupowane, ludzie odnajdują swoje wymarzone miejsce na ziemi. Powstają i rozkwitają działalności prowadzone z domu. W pracy pojawiają się nowe okazje. Wychodzi na jaw prawdziwe oblicze relacji i związków. Dochodzi do ślubów lub rozwodów. Wracają utracone znajomości. Nieszczęśliwe relacje zostają naprawione lub zakończone. Rodzą się dzieci i nowe, kreatywne pomysły.

Rodzina

Nowy rok numerologiczny 6 zachęca nas do tego, by spędzać więcej czasu z rodziną i poświęcać więcej uwagi osobom dla nas najważniejszym. Wszystko, co dotyczy rodziny będzie w tym roku zintensyfikowane lub ujrzy światło dzienne – dla jednych będzie to mnóstwo miłości, dla innych konflikty rodzinne. To pierwsze może dotyczyć wchodzenia relacji na wyższy szczebel lub powiększania rodziny. To drugie daje natomiast okazję, by rozwiązać konflikty i naprawić relacje lub po prostu zostawić je za sobą i ruszyć naprzód ze swoim życiem. Rok z energią 6 daje nam okazję do wprowadzenia harmonii do naszego życia rodzinnego i zbudowania domowej oazy.

Upiększanie domu

W tym roku na pierwszy plan wysuną się też sprawy związane z naszym domem i energią w nim panującą. Warto poświęcić czas na organizację, porządki, wyrzucenie starych i niepotrzebnych rzeczy, by zrobić miejsce na nowe. Postarajmy się w tym roku astrologicznym o urządzenie wnętrza tak, by odpowiadało naszym gustom i potrzebom. Jest to dobry moment na wszystkie projekty DIY, wymianę mebli i upiększanie przestrzeni. W domu powinniśmy się czuć komfortowo i bezpiecznie, dlatego stwórzmy dla siebie taki azyl, który będzie pośrednio wpływał na nasze dobre samopoczucie, kreatywność, zdrowe relacje i produktywną pracę.

   

Otaczanie opieką innych

Teraz jest czas na to, by zaopiekować się i zadbać o innych ludzi. Podstawową energią roku numerologicznego 6 jest bezwarunkowa miłość. Taką miłość powinniśmy okazywać i sobie, i innym, zawsze szukając w każdym człowieku tego, co najlepsze. Ten rok da nam dużo okazji, by poćwiczyć bezinteresowne okazywanie pomocy, rozdawanie komplementów i prawdziwe zainteresowanie tym, co się dzieje w życiu drugiego człowieka. 

Rozwijanie kreatywności

Energia liczby 6 to także kreatywność połączona z funkcjonalnością. Wszelkie robótki ręczne i projekty DIY będą w tym roku kwitły. Czy jest coś, co zawsze chciałeś zrobić lub stworzyć? Jakaś umiejętność, której chciałeś się nauczyć? Teraz jest czas, by to szlifować. Naukę można rozpocząć poprzez kursy online lub od razu uczyć się poprzez praktykę. Warto pamiętać, by podczas tego kreatywnego procesu nie dać się zawładnąć perfekcjonizmowi. Dajmy sobie swobodę w tworzeniu i cieszmy się z procesu. Nie zawsze chodzi o efekt.

Kochanie siebie

Jeśli dotychczas ciężko Ci było prawdziwie pokochać siebie, to ten rok jest najlepszym momentem, żeby naprawdę poświęcić temu czas. W tym roku powinniśmy napełnić się tą energią miłości bezinteresownej i bezwarunkowej. Znajdź czas, by zatroszczyć się o siebie na wszystkich płaszczyznach i rób to, co naprawdę chcesz robić. Zaopiekowanie się sobą pozwoli działać bardziej efektywnie i lepiej wykorzystywać talenty. 

Rok 6 jest ukierunkowany na miłość do innych, ale też do siebie – to, co damy innym ludziom, dawajmy też sobie, żeby zachować równowagę. Zgadzanie się na zbyt wiele przysług, by zadowolić innych to nie jest właściwa droga. Nie chodzi o to, by dwoić się i troić, lecz o to, by mieć zdrowe granice. Z jednej strony mamy pomóc innym odnaleźć ich własną moc, z drugiej poświęcić czas dla siebie i okazywać tę miłość i opiekę także sobie. 

Przeczytaj także:

plannery-plan-with-justine
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *