5 sekretów dotyczących manifestowania rzeczywistości, które musisz znać już teraz

rozowy-diabelski-mlyn

Ustal czego pragniesz, pozbądź się ograniczających przekonań, ufaj, działaj i czuj się tak, jakby te marzenia już się spełniły. Niby mamy określone kroki, ale tak naprawę wymaga to dużo pracy nad sobą. Czasem można mieć wrażenie, że manifestowanie rzeczywistości wcale nie działa, bo zajmuje tyle czasu. Poniżej dzielę się z Wami 5 sekretami, które warto znać, aby lepiej zrozumieć ten proces.

Sekret #1 – jest więcej praw niż tylko prawo przyciągania

Prawo przyciągania głosi, że Wszechświat odpowiada na nasze nastawienie i daje nam dokładnie takie doświadczenia, jakie są spójne z naszymi wibracjami. To, co wysyłamy w świat do nas wraca. I faktycznie, to prawo działa. Jednak to nie jest jedyne prawo, które nas obowiązuje. Na przykład kolejnym prawem, które należy uwzględnić jest prawo działania. Głosi ono, że tak samo ważne jak praca nad naszym nastawieniem i wiarą, jest działanie w kierunku naszego marzenia oparte na intuicji. Samymi pozytywnymi myślami zdziałamy dużo, ale nie wszystko. Wszystkie prawa Wszechświata opisałam w tym poście. 

Sekret #2 – nie musisz ciągle myśleć pozytywnie o swoim celu

Żyjemy w świecie równowagi. Wszystko, czego doświadczamy ma zarazem pozytywną i negatywną stronę. Chodzimy do pracy, ale za to dostajemy wynagrodzenie. Jesteśmy w związku, ale czasem przechodzimy przez kłótnie i inne trudności. Spójrz na osobę, którą kochasz. Czy kochasz ją tylko wtedy, kiedy jest w pełni szczęśliwa? Nie. Kochasz ją zawsze, nawet w trudnych chwilach, nawet kiedy jest smutna, zła czy zestresowana. Dlatego najwyższym uczuciem nie jest szczęście tylko miłość, a miłość to cała tęcza emocji. 

Warto już teraz uświadomić sobie, że nasza obecna sytuacja ma dobre i złe strony, ale nasze marzenie też będzie miało dobre i złe strony. Kiedy się spełni, nasze życie nie będzie idealne, nadal będziemy napotykać trudności, bo dzięki nim wzrastamy. Nadal będziemy mieć dni zniechęcenia, jak i dni cudownie radosne. Z takim podejściem nasze marzenia stają się bardziej realistyczne i bliższe spełnienia, i po zaakceptowaniu obu ich stron łatwiej nam będzie odczuwać wdzięczność za nie. Konieczne jest nauczenie się bycia wdzięcznym za każdą emocję i doświadczenie (szczęście lub lekcja, by wzrastać). 

Sekret #3 – nie skupiaj się na tym, jak marzenie się spełni

Czasem zmanifestowanie naszego pragnienia zajmuje dłużej, bo uporczywie trzymamy się wizji jak ma się ono spełnić. Chcemy kontrolować sytuację. Natomiast chodzi o to, aby mieć nastawienie oparte na miłości, podejmować działanie w kierunku marzenia, które podsuwa nam intuicja, ale resztę zostawić Wszechświatu. Kiedy podejmiesz działanie, odpuść. Żyj dalej z pełnym spokojem, dopóki nie poczujesz inspiracji, która będzie wezwaniem do kolejnego działania. Intuicja podpowie Ci co masz robić. Stresowanie się tym kiedy, co i jak, oddala od nas marzenia. Oczywiście działając samemu z determinacją i na upartego, nadal mogą się one spełnić, ale będą okupowane większą ilością pracy i stresu. 

Sekret #4 – kiedy marzenia się spełnią życie nie stanie się idealne

Często myślimy, że gdybyśmy tylko mieli to czy tamto, nasze życie byłoby idealne. To nieprawda. Nasze życie już teraz jest pełne i jest w nim równowaga. Tak samo będzie w tym, które nazywamy „życiem naszych marzeń”. Osiągniemy wtedy nasze cele i będziemy się bardziej realizować, ale trzeba pamiętać, że wszystkie oblicza naszego życia mają pozytywne i negatywne aspekty, żeby pozostawać w harmonii. Jeśli upiększamy nasze marzenia w głowie i myślimy, że kiedy się spełnią wszystko będzie idealnie, możemy paradoksalnie bardziej je od siebie odpychać, ponieważ pozostaną fantazją nie do zrealizowania.

Sekret #5 – trzeba być konsekwentnym

Jeśli myślisz, że raz zwizualizujesz swoje marzenia, pomedytujesz i wypełnisz się pozytywnymi emocjami i nagle marzenie się spełni, to muszę cię rozczarować. Nawet robiąc to raz w tygodniu, może być ciężko, ponieważ przez pozostałe 6 dni w tygodniu nadal powtarzasz stare przekonania i działasz w stary sposób. Manifestowanie jest podróżą i trzeba „siadać” do tego codziennie z silną intencją i równocześnie kultywować wdzięczność za to, co już się spełniło.

Mam nadzieję, że zaciekawiły Was te sekrety. Znajomość ich jest bardzo ważna, aby lepiej manifestować swoją rzeczywistość. Jeśli interesuje Was ten temat, pisałam wcześniej o tym czym jest manifestacja i opisałam 6 kroków do manifestowania rzeczywistości. Możecie też sprawdzić czy popełnianie któryś z błędów w manifestowaniu.

plannery-plan-with-justine

14 komentarzy

 1. Inspirujący artykuł, dziękuję

  1. Cieszę się 🙂

 2. Mogę manifestowac coś dla kogoś metoda poduszkowa lub inną che komus pomoc wyjść z nałogu??

  1. Odpowiem z mojej perspektywy, bo wiem, że jest dużo różnych opinii. Według mnie nie można samemu zmanifestować czegoś dla kogoś innego. Każdy posiada wolną wolę i jest odpowiedzialny za swoje życie. Myślę, że za pomocą modlitwy i wysyłania tej osobie pozytywnej energii, zawsze można zdziałać wiele dobrego. Ale ostatecznie sama osoba musi pragnąć tego rezultatu i do niego dążyć. A jeśli ta osoba ma taką intencję i się stara, to wtedy manifestowanie razem z nią działa jako silna pomoc. Ja bym poleciła wyobrażanie sobie tej osoby po obudzeniu i przed snem takiej jaką chciałaby ją Pani widzieć – nie skupianie się na wyleczeniu z nałogu ani naprawieniu sytuacji (wtedy skupiamy się na tym, co negatywne), tylko na pełni zdrowia, szczęścia, wolności i miłości dla tej osoby, do tego oddanie tego Sile Wyższej i uznanie tego już za spełnione. Ja też przesyłam Wam najlepszą energię 🙂

   1. Dziękuję za odp ♥️

   2. Miała bym jeszcze jedno pytanie czy mogła bym zadać pytanie na które chciała bym poznać odp wszechświatowi w formie listu czy czymś??

    1. Już znam odp na to pytanie 😂😂

     1. Odpowiem co ja lubię robić, tak na przyszłość, gdyby były inne pytania do Wszechświata 🙂 Ja zadaje w głowie pytanie (można też je zapisać) i proszę Wszechświat o znak w określonym czasie jeśli odpowiedź jest twierdząca, np. proszę żeby pokazał mi czerwoną różę w przeciągu następnej doby – może być jakikolwiek inny symbol, którego często się nie widuje 🙂

 3. Czy mogę manifestować dobre relacje np. z nauczycielem od wf?

  1. Zawsze można próbować manifestować to, czego się pragnie, natomiast też trzeba brać pod uwagę, że relacje z innymi ludźmi często odzwierciedlają to, jak sami traktujemy siebie, dlatego kluczowe jest pokochanie siebie w 100% i odnoszenie się zawsze do siebie i innych z szacunkiem i miłością. Albo często takie sytuacje mają być dla nas jakąś cenną lekcją i dopiero kiedy ją zobaczymy i „odrobimy” to ona ustępuje. Pozdrawiam 🙂

 4. Mam pytanie czy mogę zmanifestować swój wzrost? jestem w fazie wzrostu i bardzo mi zależy,aby mój wzrost osiągnął 163cm.Czy to może się zpełnić?

  1. Jest to możliwe, chociaż może być trudne. Na początku trzeba zaakeptować i w pełni pokochać swoje obecne ciało. Nie można przykładać za dużej wagi do swojego pragnienia, bo będzie to je odpychało, czyli nie możemy desperacko czegoś pragnąć (chodzi o to by być szczęśliwym nawet, gdyby to pragnienie miało się nie spełnić). Trzeba też w pełni uwierzyć, że osiągnięcie wymarzonego wzrostu jest możliwe (jeśli jesteś w fazie wzrostu tym łatwiej). I codziennie podtrzymywać tę wiarę plus powtarzać afirmacje odnośnie wzrostu i ćwiczyć wizualizację. Odsyłam tutaj do artykułów jak to robić: https://projektowniazycia.pl/wizualizacja-techniki-i-rezultaty-5-krokow-jak-zaczac/ i https://projektowniazycia.pl/afirmacje-czym-sa-i-jak-sprawic-by-byly-skuteczne/ Powodzenia 🙂

 5. Jak wymanifestować wzorst i dłuższe włosy? Dopiero zaczynam swoją przygodę z manifestacją i chciałabym doradzić się u kogoś sprawdzonego ^^

  1. Proces manifestowania jest taki sam dla każdej rzeczy jakiej pragniesz 🙂 Musisz określić jasno czego pragniesz i uwierzyć w 100%, że to otrzymasz i oczekiwać tego. Rzeczy, które mogą przeszkadzać w tym procesie to obsesyjne skupianie się na tym, że jeszcze coś się nie spełniło i różne ograniczające przekonania, np. że się na coś nie zasługuje albo że coś jest niemożliwe. Trzeba zacząć opowiadać sobie nową historię i w nią całkowicie uwierzyć. Sekret jest taki, że o cokolwiek prosimy jest nam już dane, tylko musimy sobie na to pozwolić i wtedy pokaże się to w wymiarze fizycznym 🙂 Pomocne mogą być w tym afirmacje – odsyłam do artykułu https://projektowniazycia.pl/afirmacje-czym-sa-i-jak-sprawic-by-byly-skuteczne/. A jeszcze jeden sekret to jak najczęściej się relaksować, doceniać i przyjemnie spędzać czas – wtedy mamy najmniejszy opór i nasze marzenia spełniają się jak szalone 🙂 Trzymam kciuki za Twój sukces

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *