Jak przyspieszyć manifestowanie marzeń i czy jest to możliwe?

kobieta-w-sukience-kwiaty

Wiesz dokładnie, czego chcesz, jesteś gotowy to otrzymać, a jednak marzenia nie widać na horyzoncie? Możliwe, że czujesz, że robisz wszystko, co trzeba – podejmujesz działanie, powtarzasz afirmacje, korzystasz z technik wizualizacji, a jednak wydaje się, że czegoś brakuje, bo marzenie jeszcze się nie spełniło, a tak długo już czekasz. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek na to jak przyspieszyć manifestowanie upragnionych rezultatów. 

Czy na pewno czujesz, że marzenie jest realne i już się spełniło?

Zadaj sobie to pytanie i uzyskaj szczerą odpowiedź. Czy czujesz się tak, jakby to marzenie już się spełniło czy skupiasz się na tym, że nadal go nie ma, a więc na jego braku? Myśląc o braku i związanych z tym uczuciach, przyciągasz tego więcej. Jeśli chcesz, aby Twoje marzenie spełniło się w najkrótszym możliwym czasie, bądź wdzięczny tak, jakby już się spełniło. I nie oznacza to krótkiego momentu. Napełniaj się tymi uczuciami najczęściej jak tylko możesz – podczas wszystkich codziennych czynności, kiedy bierzesz prysznic, parzysz kawę, myjesz zęby, spacerujesz itd. Te uczucia powinny stać się Twoją nową codziennością.

Dobrze jest sobie ustawić powiadomienia na telefonie co godzinę, by sprawdzić co w danym momencie wypełnia nasze myśli, czy jesteśmy zestresowani i na czym się faktycznie skupiamy.

​Jak wygląda Twoje działanie w kierunku marzenia?

Jak manifestować rzeczywistość? Czas przyjrzeć się swoim działaniom w kierunku marzeń. Jeśli podejmujesz mnóstwo inicjatywy, niekoniecznie będzie to oznaczać szybszą realizację celu. Manifestowanie rzeczywistości nie obejmuje tylko działania – równie ważna jest energia. Dlatego upewnij się, że sposób w jaki działasz jest po linii najmniejszego oporu, jest skutkiem inspiracji i że czujesz w sercu, że to właśnie powinieneś teraz robić. 

Możesz zrobić listę działań, które do tej pory podjąłeś:

  • Wyróżnij z nich te, które wykonałeś w wyniku inspiracji (takie, które wywołują myśli „Wow, to świetny pomysł! Nie mogę się doczekać aż to zrobię.” i wyniku których pojawia się coraz więcej cudownych pomysłów). Sprawdź czy resztę możesz zastąpić zadaniami, które podpowiada Ci serce. 
  • Jeśli nie ma na liście wielu zadań – to znak, żeby podjąć ich więcej. Jakie kroki podpowiada Ci intuicja?

Słuchaj swojego serca

Jak przyspieszyć manifestowanie marzeń? Dzieje się to, kiedy słuchasz swojego serca. Jakiekolwiek działanie podejmujesz powinno być w zgodzie z Twoją intuicją, ponieważ to ona prowadzi Cię po ścieżce najmniejszego oporu, najmniejszej liczby przeciwności czy błądzenia. Kiedy coś wywołuje w Tobie uczucie ekscytacji, radości, inspiracji – wiedz, żeby za tym podążać.

Niektóre rzeczy będą też wydawać się trudne i stresujące, ale słuchając intuicji i tak będziemy wiedzieć czy to jest to, co powinniśmy zrobić. Mimo strachu, będziemy czuć, że powinniśmy dany krok podjąć.

Pamiętaj o zasadach Wszechświata

Istnieje 12 zasad Wszechświata, które tłumaczą jak działa życie. Warto o nich pamiętać, żeby wejść na najlepszą ścieżkę i wiedzieć, które myśli i działania przyniosą najlepsze rezultaty. A przede wszystkim myślę, że warto zaufać Sile Wyższej. Jeśli wiemy, czego pragniemy i wierzymy, że jest to dla nas możliwe, to marzenie się spełni w najbardziej odpowiednim dla nas momencie.

Przeczytaj także: Błędy w manifestowaniu rzeczywistości – zobacz, co może Cię blokować

plannery-plan-with-justine

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *