Nowy rok numerologiczny 2024 – we wrześniu wchodzimy w wibrację liczby 8

kobieta-stojaca-na-plazy

Nowy Rok numerologiczny 2024 rozpocznie się 15 września 2023 roku wraz z wrześniowym Nowiem Księżyca w Pannie. Tym samym zakończymy rok o wibracji liczby siedem, którego motywem przewodnim były rozwój duchowy, głębokie przemyślenia i łączenie się ze swoim wnętrzem, i przejdziemy do numerologicznej ósemki. Teraz będzie czas na zbudowanie prawdziwej mocy wewnętrznej, która zaprowadzi Cię do sukcesu. Co jeszcze przyniesie wibracja liczby 8?

Istnieje duża szansa, że ten upływający rok był dla Ciebie chaotyczny, emocjonalny, trudny, z wieloma lekcjami do przepracowania. To dlatego, że siódemka symbolizuje głęboki rozwój osobisty i duchowy, a żeby zadziały się duże zmiany, nasz świat często musi się zatrząść, a my musimy się w nim pogubić. Być może dzięki temu bardziej zastanawiałeś się, kim jesteś i dlaczego Twoje życie wygląda tak, a nie inaczej, oraz dokąd chcesz się dalej udać. Te wszystkie przemyślenia i lekcje przygotowywały Cię na kolejny rok numerologiczny. Teraz jesteś silniejszy niż wcześniej z jaśniejszą wizją siebie. Czas, aby otworzyć się na obfitość darów i sukcesu w tym nowym roku numerologicznym.

Tematy przewodnie 8. roku numerologicznego

Sukces i osiągnięcia

W numerologii ósemka wskazuje na władzę, korzyści materialne, osiągnięcia, nagrody i satysfakcję. Ten rok może być ukoronowaniem pracy lat poprzednich. Dotyczy to dowolnej dziedziny życia, chociaż najprawdopodobniej sukces będzie związany z tematem kariery i finansów. Warto ten rok poświęcić właśnie na rozwój w tym obszarze, ponieważ energia liczby 8 będzie nas w tym wspierać i zapewniać nam dodatkową motywację. Czas zasmakować słodkiego zwycięstwa i powodzenia.

Wewnętrzna moc

W tym roku numerologicznym kluczowe będzie zrozumienie swojej mocy wewnętrznej. To ona będzie motorem napędowym wszystkich sukcesów i będzie stanowić solidny fundament szczęśliwego życia. Czas w pełni w siebie uwierzyć, zadbać o siebie w każdym aspekcie swojego życia i trzymać się swojej wizji z niezachwianą wiarą. Możemy być testowani w tym aspekcie, aby zbudować prawdziwą pewność siebie.

Jeśli nie jesteś szczęśliwy tam, gdzie jesteś, tylko od ciebie zależy, czy zrobisz to, co konieczne, aby zmienić swoją sytuację. To Ty wybierasz, co dokładnie chcesz osiągnąć oraz po Twojej stronie leży wdrożenie nowych nawyków i sposobu myślenia, które Cię tam zaprowadzą. Działania, które podejmiesz w tym roku popchną Cię mocno ku temu, czego pragniesz.

Zbieranie żniw ostatnich 7 lat

To, co sialiśmy przez ostatnie 7 lat, do nas powróci. Jeśli były to pozytywne intencje, możemy spodziewać się naprawdę pięknego roku, usianego wieloma sukcesami. W związku z tym, że ósemka to liczba manifestowania rzeczywistości, w tym roku możemy spodziewać się urzeczywistnienia tego, na czym się skupialiśmy w ostatnim czasie i intencji, które wysyłaliśmy w świat.

Obfitość, nagrody i zmiany w relacjach

Powodzenie materialne to kolejny ważny aspekt 8. roku numerologicznego. W tym roku prezenty i wsparcie od innych będą przychodzić znacznie łatwiej. Możesz także poznać innych ludzi, którzy tak, jak Ty, są na drodze do osobistej satysfakcji, prawdy i wolności. Natomiast coraz ciężej będzie Ci wytrwać u boku osób, które nakładają na siebie ograniczenia i nie rozumieją Twojej potrzeby niezależności i spełnienia. Te relacje mogą się znacznie osłabić w tym roku lub całkowicie zerwać.

Równowaga między światem duchowym i materialnym

W związku z tym, że ten rok skupia się na osiągnięciu sukcesu materialnego, należy jednocześnie pamiętać, aby nie popaść w pracoholizm i nie ryzykować wypaleniem. Czas przygotować się na maraton, a nie sprint. Równowaga między duchowością a światem materialnym będzie kluczowa. Powracaj do swojej siły poprzez wyciszenie i kontakt z Wszechświatem.

Słuchanie głosu wewnętrznego

W tym roku kontynuowany jest nacisk na słuchanie swojej intuicji i robienie rzeczy, które sprawiają Ci radość. Jeśli czujesz, że nie odnosisz takich sukcesów, jakich pragniesz, przeanalizuj swoje priorytety i pobudki. Czy robisz coś, bo naprawdę to kochasz, czy zmuszasz się do czegoś bez zadbania o swój dobrostan? Przeanalizuj swoją motywację wewnętrzną i wprowadź konieczne zmiany, aby być szczęśliwszym i pozwolić sobie na sukces, na który zasługujesz. Twoja intuicja Cię tam zaprowadzi.

Zalety 8. roku numerologicznego

 • Odkryjesz swoją siłę wewnętrzną.
 • To rok wielkich nagród lub ogromnych rozczarowań, w zależności od nasion, które zasiałeś w poprzednich latach. Jeśli były pozytywne, odczujesz głęboką motywację, dzięki zebraniu owoców swojej pracy.
 • Odniesiesz sukces, jeśli stworzysz pozytywny stosunek do pieniędzy i zobaczysz, jak można je wykorzystać dla poprawy swojego życia, jak i życia innych ludzi.
 • Będziesz miał możliwość wykorzystania swojej niezwykłej mocy w dowolny sposób, więc wybieraj mądrze.
 • Poczujesz się zaangażowany, ukierunkowany i gotowy na zrobienie wszystkiego, co konieczne, aby osiągnąć cel.

Wyzwania 8. roku numerologicznego

 • Pamiętaj, że to może być rok testów. Zostaniesz poddany próbie w temacie przywództwa, uczciwości, ekspansywnego myślenia i cierpliwości.
 • Uważaj, aby nie stać się tyranem. Pozostań otwarty na współpracę i pomoc ze strony innych.
 • Możesz żyć w poczuciu, że masz za mało czasu i pozostawać w ciągłym pośpiechu. Mimo tego, sukces przyjdzie do Ciebie łatwiej, jeśli uhonorujesz potrzeby swoje i innych, zwolnisz tempo i przejdziesz przez ten rok ze spokojniejszą głową.

Pamiętaj także, że 8. rok numerologiczny to temat przewodni wspólny dla wszystkich. Natomiast każdy z nas posiada także swój rok osobisty, dlatego w konkretnym roku mogą być ważne dodatkowe motywy. Aby sprawdzić swój rok osobisty i co on oznacza zajrzyj tutaj: Rok osobisty – sprawdź, w którym roku numerologicznym się znajdujesz.

Przeczytaj także: Numerologia: którą liczbą jesteś i co mówi ona o Twoim przeznaczeniu?

5 komentarzy

 1. Witam, mam takie pytanie – jestem numerologiczną 1, więc w nowym roku wejdę w rok 9, wiadomo rok zakończeń, skupienia się bardziej na rozwoju osobistym, przemyśleń, podsumowań, za to ogólna energia nowego roku numerologicznego to 8, czyli sfera finansowa, nowe możliwości itp. Którą energią się bardziej sugerować – czy bardziej skupić sie na roku osobistym czy może też 50/50 jednej energii 8 i drugiej energii 9 sprawiedliwie po równo? 🙂
  Przy okazji świetny blog, dużo tutaj znajduję przydatnych informacji 🙂

  1. Dzień dobry 🙂 Energia roku 2024 mówi nam, co będzie na nas działać z zewnątrz (jakie tematy mogą być ważne dla ogółu społeczeństwa, w czym możemy oczekiwać zmian, co może być dla nas korzystne w tym czasie), a roku osobistego – od wewnątrz (motywacja wewnętrza, potrzeby, samopoczucie, możliwości). Te energie mogą się wzajemnie uzupełniać, dlatego warto się skupić na obu obszarach, ale większą kontrolę mamy nad tym, jak przepracujemy nasz rok osobisty, bo to wychodzi od nas. Na nim bym się skupiła w głównej mierze, mając energię roku 2024 z tyłu głowy.

   1. Dziękuję ślicznie za odpowiedź 🙂

 2. Dzień dobry. Szukam odpowiedzi i nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli jestem numerologiczną 11, a mamy rok 8, to jaki jest mój rok?

  1. Dzień dobry, aby poznać swój rok osobisty należy zsumować dzień + miesiąc + nowy rok do cyfry między 1 a 9 (przykład 18.05.2024 – 1+8+5+2+2+4=22=4). Są jeszcze inne metody w zależności od szkoły numerologii, ale to jest metoda, którą opisuję na blogu. W przypadku liczb mistrzowskich i tak sumujemy dalej do jednej cyfry. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *