Wieczorne afirmacje – 10 zdań na zrelaksowanie przed snem

kobieta-lezaca-w-lozku-wieczorne-afirmacje

Sen jest dla nas przerwą od manifestowania. Jeśli dzień był ciężki, a nasze myśli w większości negatywne – sen pozwala zakończyć ten etap i zacząć następnego dnia na nowo. Jeżeli każdego dnia przed snem zaczniemy powtarzać pozytywne afirmacje, to łatwiej będzie się nam zrelaksować i obudzić w dobrym humorze. Wymaga to jednak praktyki, regularności i wiary w afirmacje. Poniżej znajdziesz listę moich ulubionych wieczornym afirmacji.

   

Jak przyjemnie jest się budzić rano w dobrym nastroju z wypoczętym ciałem i umysłem. Aby mieć lepszej jakości sen i lepiej się zregenerować, warto powtarzać wieczorne afirmacje tuż przed zaśnięciem. W tym momencie jesteśmy już o krok od krainy snów, więc informacje łatwiej przenikają do naszej podświadomości. To dlatego tak ważne jest karmić się pozytywnymi rzeczami przed snem, zamiast oglądać ciężkie fimy lub czytać kryminały. Najlepiej powtarzać sobie dobre myśli i wyobrażać sobie spełnione marzenia. Afirmacje przerywają negatywny tok myślenia, a każda pozytywna myśl przybliża nas do tego, czego pragniemy.

Jeśli nie wiesz jak korzystać z afirmacji zajrzyj do artykułu: https://projektowniazycia.pl/afirmacje-czym-sa-i-jak-sprawic-by-byly-skuteczne/

Najlepsze wieczorne afirmacje

Poniższe afirmacje na noc możesz powtarzać tak długo aż zaśniesz. Możesz także skupić się na jednej, która najbardziej odpowiada Ci danego dnia.

1. Odpuszczam.

Odpuszczam dzisiejszy dzień. Odpuszczam wszystko to, co mi nie służy. Odpuszczam cały stres i wszystkie decyzje do podjęcia. Zostawiam wszystko i pozwalam sobie odpocząć. Wszystko samo się ułoży. Cokolwiek dziś zrobiłam jest wystarczające. Dziękuję za ten dzień.

2. Wybaczam.

To, co się wydarzyło jest już przeszłością. Pozwalam, by życie było takie, jakie jest. Wybaczam ludziom i wybaczam sobie. Ufam życiu i jestem bezpieczna. Patrzę z ufnością w przyszłość.

3. Pozwalam sobie na cudowny sen.

Pozwalam sobie dziś zasnąć z łatwością, a jutro obudzić się wypoczęta. Odpływam w spokojny sen. Moje ciało, umysł i dusza w pełni się relaksują. Niech mój sen będzie spokojny. Niech moje sny będą wypełnione miłością. Niech mój umysł otworzy się na nieskończone możliwości w moim życiu.

4. Jestem wdzięczna.

Jestem wdzięczna za to życie. Jestem wdzięczna za ludzi, którzy są moimi życiowymi nauczycielami. Jestem wdzięczna za lekcje, jakie przyniosło mi życie. Jestem wdzięczna za miłość, którą otrzymuję i którą się dzielę. Jestem wdzięczna za ciemność nocy, w której będę dziś spokojnie spała.

5. Wierzę w moje marzenia.

Śpię spokojnie wiedząc, że cokolwiek dziś zrobiłam, to wystarczy. Wierzę w swoje marzenia, bo jutro nadejdzie nowy dzień i nowa siła. Wierzę w siebie.

6. Wybieram spokój.

Zamykam oczy i wybieram spokój. Spokój zaczyna się ode mnie i jest moim priorytetem. Spokój przenika wszystkie komórki mojego ciała i w pełni mnie regeneruje.

7. Ufam.

Ufam, że wszystko jest tak, jak ma być. Odpuszczam kontrolę i daję się prowadzić sile Wszechświata. Miłość kołysze mnie do snu. Ufam, że moje życie ułoży się najlepiej jak to możliwe.

8. Jestem bezpieczna.

Na każdym kroku dba o mnie Wszechświat. Odpuszczam strach i stres, ponieważ nie są mi już potrzebne. Bycie bezpieczną jest dla mnie naturalne. Zasypiam wiedząc, że jestem bezpieczna.

9. Jestem kochana.

Jestem kochana dokładnie taka, jaka jestem. Nie muszę niczego udawać i nic robić, by na tę miłość zasłużyć. Gdziekolwiek jestem i cokolwiek robię jestem kochana. Teraz także otula mnie miłość Wszechświata.

10. Pozostaję w harmonii z Wszechświatem.

Dopasowuję bicie mojego serca do rytmu Wszechświata. Pozostaję w harmonii z życiem, które prowadzi mnie najlepszą drogą. Wiem, że jestem bezpieczna. Zasypiam z ufnością.

Sprawdź też poranne afirmacje, które dobrze nastroją Cię na rozpoczynający się dzień.

   

4 komentarze

  1. Cudowne afirmacje! Będę do nich wracać

  2. Wszystkie posty są świetne, wspaniałe, że ktoś tworzy takie rzeczy ❤️

  3. Wpadłam tu przypadkiem, ale zostanę na dłużej ❤️ cudowny blog, afirmacje piękne, budujące i napawające wielkim optymizmem

    1. Dziękuję za wiadomość, bardzo wiele dla mnie znaczy ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *