Czym są liczby anielskie i jak interpretować te sekwencje liczb?

biurko-i-monitor-wyświetlający-godzinę-11-11

Czy zdarza Ci się widzieć sekwencje identycznych liczb? Szczególnie widziane w kluczowych momentach mają wyjątkowe znaczenie. Są to bowiem liczby anielskie, które przesyłają nam specjalną wiadomość. Dowiedz się, jak interpretować poszczególne sekwencje.

Czym są liczby anielskie?

Liczby anielskie wywodzą się z numerologii i są to sekwencje liczb zawierające zwykle trzy lub cztery powtórzenia, np. 222 lub 5555 lub schematy jak np. 7171. Można je przypisać Aniołom, Przewodnikom Duchowym, Przodkom czy po prostu Sile Wyższej. Na pierwszy rzut oka mogą po prostu wyglądać ciekawie i przykuwają na chwilę naszą uwagę, ale co jest w nich takiego niezwykłego?

Otóż ważne jest zrozumienie ich symboliki, ponieważ uważa się, że liczby te są przesłaniem od Wszechświata i oferują wgląd w nasze życie, a dokładniej sytuację, którą rozważamy kiedy się pojawiają. Potrafią dać nam nieoceniony wgląd w skomplikowane dla nas obszary życiowe, a nawet pomóc zrozumieć powtarzające się motywy, których doświadczamy przez całe życie.

   

Historia liczb anielskich

Wiara w wyjątkowe znaczenie sekwencji liczb istnieje od wieków. Wywodzi się prawdopodobnie od filozofa starożytnej Grecji – Pitagorasa, którego znamy z lekcji matematyki. Wierzył on, że nasza rzeczywistość jest fizycznym przejawem energetycznej wibracji liczb. Wiara w numerologię kształtowała się więc przez tysiąclecia.

Anielskie sekwencje liczb zostały opisane w książkach na początku XXI wieku przez Doreen Virtue, co jeszcze bardziej spopularyzowało ten koncept.

Znaczenie podstawowych liczb anielskich

Nie sposób opisać wszystkich liczb anielskich. Są strony poświęcone znaczeniu konkretnych sekwencji, dlatego poniżej opiszę tylko 10 podstawowych z nich:

000

Cyfra zero symbolizuje czystą kartę i nowe możliwości. Kiedy widzisz powtarzające się zero (np. północ 00:00), może to oznaczać nowy początek. Jesteś na samym początku nowego cyklu, co oznacza, że ​​możesz tworzyć wszystko, czego dusza zapragnie. Nie bój się podejmować wielkich, odważnych decyzji na tym etapie swojej podróży.

111

Jedynka jest potężnym symbolem manifestowania rzeczywistości. Jeśli widzisz sekwencję jedynek, wypowiedz życzenie, ustal intencję lub pomyśl o swoich marzeniach, ponieważ pracujesz wtedy z niezwykłym wsparciem ze strony swoich Aniołów. Oprócz tego, sekwencja ta wskazuje na wzmocnioną intuicję, dlatego słuchaj swojego serca, a podejmiesz dobrą decyzję.

222

Dwójka symbolizuje równowagę, zaufanie i harmonię. Kiedy zobaczysz powtarzającą się cyfrę 2, może to oznaczać, że ktoś w sferze fizycznej lub duchowej pomaga ci dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć. Przyjmij tę pomoc i zaufaj, że znajdujesz się w dobrym miejscu i dobrym czasie.

333

Trójka wskazuje na kreatywność. Masz możliwość wykorzystania swoich unikalnych talentów i umiejętności do obecnej sytuacji. Co więcej, taka sekwencja wskazuje, że rozwijając swoje wrodzone dary, znajdziesz więcej wartości i obfitości w każdych okolicznościach. Aniołowie wspierają Twój rozwój i oferują Ci wsparcie. Bądź na nie otwarty.

444

Czwórka symbolizuje stabilizację. Jesteś w trakcie (lub potrzebujesz) uziemiania, zapuszczenia korzeni i budowania solidnych fundamentów. Nie bój się prosić o pomoc lub wsparcie, zwłaszcza jeśli nawigujesz w długoterminowych projektach, które wymagają wiedzy specjalistycznej. Ważne jest zbudowanie zaufania, które pozwoli ci osiągnąć nowe wyżyny. Pamiętaj, że zawsze jesteś pod boską opieką.

   

555

Piątka sugeruje, że na horyzoncie mogą pojawić się duże zmiany. Jeśli czujesz, że utknąłeś w życiu lub w jakiejś sytuacji, być może niedługo coś się odmieni. Na razie te przemiany mogą zachodzić za kulisami – poza światem materialnym – ale wiadomość ma utwierdzić cię w wierze, że niedługo los się odmieni.

666

Szóstka symbolizuje wsparcie, współczucie i empatię. Przypomina, by traktować siebie z życzliwością i zrozumieniem. Kiedy widzisz tę sekwencję pamiętaj, żeby zadbać o swoje dobre samopoczucie i być dla siebie wyrozumiałym, nawet kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem i czujesz, że tracisz kontrolę. Możesz wtedy zatrzymać się w pędzie życia i zastanowić się nad swoim wyższym celem (aby nie przejmować się drobnostkami) i tym, jak możesz lepiej zadbać o siebie.

777

Siódemka to symbol szczęścia. Oznacza, że ​​szczęście – zwłaszcza pod względem finansowym – jest w drodze. Mogą pojawić się nowe możliwości finansowe, więc siódemka zaprasza często do próbowania nowych rzeczy i wychodzenia poza strefę komfortu. Krótkoterminowe projekty mogą stać się lukratywnymi źródłami dochodów. Widząc tę sekwencję wiedz, że szczęście jest po twojej stronie i przyciągasz dobre rzeczy.

888

Jedną z najbardziej boskich liczb w numerologii jest ósemka. Kiedy widzisz sekwencję ósemek często wskazuje to na głębokie połączenie ze światem duchowym, a kiedy ta relacja jest harmonijna, wszystko dobrze się układa. Ci, którzy wierzą w życie pozagrobowe, mogą postrzegać ósemki jako znak, że otrzymują nadprzyrodzone wsparcie od bliskich.

999

Dziewiątka sugeruje, że jakiś rozdział może dobiegać końca. Jest to znak, że pewien cykl może się zakończyć i wkrótce rozpoczniesz zupełnie nowy rozdział. Jest to doskonały czas, aby wyjść poza swoją strefę komfortu, poszerzyć swoje horyzonty i odkrywać nowe terytorium. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany podjęciem nowej kariery, powrotem do szkoły, czy przeprowadzką za granicę, Wszechświat z pewnością wesprze twoje odważne wybory.

znaczenie-liczb-anielskich

Co robić, kiedy widzisz liczbę anielską?

Warto samemu pracować z tymi liczbami i nie opierać się w 100% na interpretacjach z internetu. Jeśli jakaś sekwencja pojawia się w intensywnie w konkretnym okresie naszego życia, warto w momencie jej ujrzenia zapisać dokładnie to, o czym przed chwilą myśleliśmy lub co było do nas zakomunikowane z zewnątrz. Być może odnajdziemy pewien schemat, który stanie się naszym prywatnym wytłumaczeniem liczby anielskiej.

Ilekroć widzisz anielską sekwencję liczb, możesz też po prostu wziąć ją jako oznakę wsparcia i potwierdzenie, że ​​jesteś na dobrej drodze. Następnym razem, gdy zobaczysz taką liczbę weź głęboki oddech i poczuj wdzięczność za pozytywną wiadomość. Niech będzie przypomnieniem, że nigdy nie jesteś sam i że Wszechświat zawsze cię wspiera.

Przeczytaj także: 12 praw Wszechświata, czyli odpowiedź na to, jak działa życie

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *