Afirmacje wzmacniające wiarę w siebie – przypomnij sobie swoją moc

kobieta tancząca na łące

Kiedy tracimy wiarę w siebie, w to, czy manifestowanie działa i czy nasze marzenia kiedykolwiek się spełnią, ważne jest przypomnieć sobie o swojej niezwykłej mocy. Przygotowałam dla Was listę afirmacji wzmacniających wiarę w siebie, abyście zawsze mieli pod ręką potężne narzędzie, by powrócić do swojej prawdy.

   

Wytrwałość w budowaniu nowych przekonań

Kiedy zaczynamy przygodę z manifestowaniem rzeczywistości, dowiadujemy się, że nasze myśli i słowa mają wpływ na naszą rzeczywistość. Wtedy zaczynamy pracę nad sobą i staramy się zmienić nasze ograniczające przekonania. Ale wymaga od nas wiele skupienia, aby wytrwać w nowym sposobie myślenia. W ciągu dnia się dekoncentrujemy i wracamy na stare tory.

Każdy z nas ma pewien domyślny stan, do którego powraca. Chcąc zmienić swój sposób myślenia, musimy naprawdę obserwować swoje myśli w ciągu dnia i zobaczyć jaką historię sobie opowiadamy o naszym życiu i o nas samych. Jeśli nie przykładamy się do regularnego tworzenia pozytywnych myśli, słów i obrazów w naszej głowie, będziemy stale powracać do utrwalonego sposobu myślenia tworząc podobne doświadczenia.

Wyćwiczenie się w skupianiu uwagi, na tym czego pragniemy, zamiast na wszystkich problemach jest wyzwaniem, ponieważ świat uczy nas czegoś innego. I choć jest to wysiłek wart zachodu, jak z każdą zmianą, może przyjść zmęczenie czy zniechęcenie.

Staramy się wierzyć w nasze marzenia, ale obecna rzeczywistość jeszcze nie daje nam żadnego znaku, że nadchodzi jakaś pozytywna zmiana i zaczynamy wątpić w swoje możliwości. Na takie chwile przygotowałam dla Was zbiór afirmacji na wzmocnienie wiary w siebie i swoją moc. Sięgajcie po nie nie tylko, kiedy chcecie się poddać, ale najlepiej każdego ranka i wieczora, aby utrwalić w sobie te przekonania.

   

Lista afirmacji na wzmocnienie wiary

Pamiętam o mojej niezwykłej mocy. Nie chcę już być ofiarą zdarzeń, ale kreatywnym twórcą swojego życia.

Już dosyć mojego starego sposobu myślenia. Teraz tworzę dla siebie coś fenomenalnego.

To ja mam władzę nad moim życiem i wybieram dla siebie to, co najlepsze.

Za kulisami już dzieje się magia. Wszystkie moje marzenia się spełniają.

Zawsze z łatwością manifestuję to, czego pragnę.

Jestem boginią i mogę wszystko.

Wierzę w siebie i wierzę w moje marzenia.

Wszystko jest dla mnie możliwe.

Ja już jestem zdrowa, spełniona, szczęśliwa i kochana.

Wszystko działa na moją korzyść.

To właśnie mi się zawsze udaje i to właśnie moje marzenia się spełniają.

Zawsze mam szczęście w życiu.

Nie martwię się kiedy i jak, bo wiem, że moje marzenie już się spełniło i pojawi się w tej rzeczywistości w boskim czasie.

Pozwalam wszystkiemu, co mi nie służy po prostu odpaść z mojego życia. Otwieram się na nowe i o wiele, wiele lepsze doświadczenia, zdarzenia i ludzi.

Wszystko, czego potrzebuję już jest we mnie. Mam nieograniczoną moc wyobraźni. Mogę kształtować moje myśli i słowa. Życie jest moim płótnem.

Wszystko mi się udaje.

Ja już jestem/mam …, więc mogę przestać się tym martwić.

Mogę po prostu odpocząć, bo Wszechświat już ułożył wszystko w doskonały sposób na moją korzyść.

Jestem szczęśliwa teraz, bo wiem, że wszystko zawsze było, jest i będzie dobrze.

Jestem taka podekscytowana na myśl o tych wszystkich małych i wielkich marzeniach, które są już moje. Jak spektakularne jest moje życie!

Zasługuję na moje życie marzeń i daję je sobie teraz.

Wszystko robię dobrze. Moje pozytywne myśli działają. Moje afirmacje działają. Cuda dzieją się w moim życiu cały czas.

Moje życie to najpiękniejsza z bajek.

 

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *